Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Sincan Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Ankara Sincan

Şehir merkezine 27 km uzaklıkta bulunan Sincan ilçesi, Cumhuriyetin kurulduğu yıllarda 28 haneli bir köy iken Romanya ve Bulgaristan'dan gelen Türklerin buraya yerleştirilmesi ile büyümüştür. Romanya'dan gelen soydaşlarımızın beraberinde getirdiği lale soğanları ile Sincan adeta bir lale bahçesi olmuştur. Her yıl mayıs ayında Ankara'nın Sincan ilçesinde Lale Festivali yapılmaktadır.


Sincan Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento.com'dan arabanızı uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Güvenilir Sincan Rent a Car firmalarının sunduğu kaliteli hizmetle sizi tanışmaya davet ediyoruz. 


Sincan kelime anlamıyla şen canlı insanların yurdu anlamına gelmektedir. Kimbilir belki de “Harikalar Diyarı” bu yüzden Sincan ilçesine nasip olmuştur. Avrupa'nın en büyük parkı olan Sincan Harikalar Diyarı, içerisisinde kayıklar ve su bisikletleriyle gezilebilecek suni göletleri ve toplam 650.000 metrekarelik yeşil alanıyla ailece eğlenilebilecek, gezilebilecek bir cennettir.


Sincan çok eski bir yerleşim merkezi olup M.Ö. 5500 yıllarından günümüze uzanan bir tarih şeridinin mekanıdır. Tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan Ankara'nın Sincan ilçesinde en eski yerleşim kayalar içinde görülür. Esenler Köyü, İncilik Köyü, Saraycık Köyü, antik Roma ve Bizans dönemine ilişkin kalıntılarla doludur. Bu kalıntıların arasında aslan heykeli ve üzüm tekneleri, küpler ve sütunlar önde gelir.


İlçede tarihi eskilere dayanan üç önemli cami bulunmaktadır. Bunlar “Ali Yakut Köyü Camii”, Eski Bucuk Köyü Camii, ve ”Kötürüm Beyazıd Camii”dir.


Sincan'da başlıca sanayi kuruluşu olarak F16 uçaklarının montaj fabrikası bulunmaktadır. Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi de Sincan'da yer almaktadır. Ankara 1. Organize sanayi bölgesi karma bir bölgedir. Mobilya, döküm, gıda, elektrik, elektronik, tekstil, kimya, metal işleri v.b. gibi alanlarda üretim yapılmaktadır.Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.