Müşteri Hizmetleri +90 216 386 5512 +90 530 969 3695
   Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
Atatürk Hava Alanı Araç Kiralama
Sabiha Gökçen Araç Kiralama
       

    Kurumsal Müşteri Çözümleri

KURUMSAL MÜŞTERİ BAŞVURU BİLGİLERİ

Kurumsal Müşteri Araç Kiralama Çözümleri

Otorento, Türkiye’nin en yaygın araç kiralama ağına sahiptir. Türkiye çapındaki 700’den fazla lokasyonda, 7000’nin üzerinde araçla hem bireysel hem de kurumsal çözümler sunuyoruz. Türkiye’nin her noktasında aynı hizmet kalitesini en uygun fiyatlarla almak için teklif isteyin. info@otorento.com mail adresine taleplerinizi iletin, ya da 444 30 09 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşın. Günlük araç kiralamadan, aylık kiralamalara, özel organizasyonlardaki araç kiralama ya da transfere kadar, tamamı için ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.

Türkiye Çapında Günlük Araç Kiralama

Satışlarınızı artırmak, müşterilerinizi ziyaret etmek ya da teknik konularda müşterilerinize destek vermek için mobil bir ekibiniz varsa, size uygun günlük araç kiralama seçeneklerini yıl boyunca çok ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz. İsterseniz, Türkiye’nin her noktasında aynı olacak şekilde yıllık sabit fiyat garantisi verelim. Ya da kiralama ihtiyacınız oldukça güncel fırsatlardan sizi yararlandıralım. Türkiye’nin en geniş araç kiralama ağına sahip Otorento.com, ekibinizin kısa süreli kiralama ihtiyaçlarına en uygun çözümü oluşturur.

Uzun Vadeli Araç Kiralama

Firmanızın ihtiyaçları için 24 Ay ve daha fazla süreli kiralama ihtiyaçlarınız için en uygun çözümü oluşturuyoruz. Uzun vadeli araç kiralama talebinizi info@otorento.com mail adresine iletmeniz yeterlidir.Size en uygun teklifi hazırlayıp iletelim. 

Organizasyon ve Transfer Hizmetleri

Yurtdışından ya da yurtiçinden gelen misafirleriniz için organizasyon ya da özel transfer hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda info@otorento.com veya 444 30 09 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşmanız yeterli. Ekonomik araç, büyük araç ya da lüks araç seçeneklerimizin yanında, yabancı dil bilen şoförlerimizle misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamanıza yardımcı oluruz.

Teklif istemek için info@otorento.com mail adresinden ya da 444 30 09’dan bize ulaşın. 


Firma Adı :
Marka Adı :
Web Sitesi : (www.)
 
E-Posta :
 
Şehir :
İlçe :
Adres :
Adınız Soyadınız :
E-Posta :
 
Sabit Numara :
Faks :
Vergi Dairesi :
Vergi Numarası :
Ek Bilgiler :
Doğrulama :


Kars'ta da araba kiralamaya başladık. Otorento ailesi büyüyor. 
Online Araç Kiralama
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.  Araç Kiralama Fırsatları