Müşteri Hizmetleri +90 216 386 5512 +90 530 969 3695
   Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
Atatürk Hava Alanı Araç Kiralama
Sabiha Gökçen Araç Kiralama
       

    ACENTA BAŞVURU

ACENTA BAŞVURU BİLGİLERİ

Otorento.com Satış Acentelerine Ne Sağlar? 

Otorento.com; internet, çağrı merkezi ve satış acentaları üzerinden araç kiralaması gerçekleştirilen bir platformdur. Halen İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Trabzon, Bursa, Konya, Kayseri, Adana, Gaziantep, Samsun, Elazığ ve Şanlıurfa dahil 71 Şehir ve 700’den fazla lokasyonda, 7000+ araç portföyü ile güvenilir tedarikçiler üzerinden araç kiralama hizmeti verilmektedir. 


Müşterilerinize Tamamlayıcı Ek Hizmet 

Müşterilerinize uçak bileti ya da otel rezervasyonu yaparken, araç kiralaması hizmeti de sunarak verdiğiniz hizmete katma değer katabilirsiniz. Türkiye’nin en geniş araç kiralama ağında yer alan tüm araçları en uygun fiyatlarla müşterilerinize sunabilirsiniz.


Kolay Entegrasyon 

Otorento.com'un sitenize uygun entegrasyon yöntemini (Iframe, XML vb.) kolaylıkla uygulayarak, web siteniz üzerinde araç kiralama hizmetini müşterilerinize hemen sunmaya başlayabilirsiniz. 


Tanıtım

Otorento Satış Acentası olduğunuzda, otorento.com web sitesi üzerinde logonuz ile birlikte yer alırsınız ve binlerce ziyaretçi tarafından firma bilgileriniz görülür.


Ek Gelir

Yaptığınız tüm kiralamalardan komisyon geliri kazanırsınız.

Tahsilat Kolaylığı

Aylık olarak komisyon gelirleriniz banka hesabınıza aktarılır.


Yönetim Paneli 

Size sunulan yönetim paneli ile tüm rezervasyon işlemlerinizi raporlayabilirsiniz. Çok şubeli, çok kullanıcılı satış acentesi paneli sayesinde, her detayı bir tuşla takip edebilirsiniz. 


Aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Acente Satış Yöneticimiz sizinle en kısa zamanda irtibata geçip başvurunuz ile ilgili işlemleri tamamlamak için size yardımcı olacaktır. 


Firma Adı :
Marka Adı :
Web Sitesi : (www.)
 
E-Posta :
 
Şehir :
İlçe :
Adres :
Adınız Soyadınız :
E-Posta :
 
Sabit Numara :
Faks :
Vergi Dairesi :
Vergi Numarası :
Ek Bilgiler :
Doğrulama :


Kars'ta da araba kiralamaya başladık. Otorento ailesi büyüyor. 
Online Araç Kiralama
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.  Araç Kiralama Fırsatları