Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Siirt Merkez

Dağları,zengin çayırlarla kaplı yaylaları, Botan mağaraları ile Siirt keşfedilmemiş bir cennettir. Otorento.com web sitesinden kiraladığınız arabanızı teslim aldıktan sonra insanoğlunun Milattan önce 4. Yüzyıldan itibaren yerleştiği bu yaşam alanının zenginlikleriyle karşılaşmak üzere yola çıkın. Açın arabanızın camlarını tertemiz Siirt havasının size eşlik etmesine izin verin. Kendinizi Dosdoğru İrun Kalesine verin. Öyle bir kaledir ki dağların zirvelerinde kurulu taş yapını tünellerle yer altındaki nehre uzanır.Kaleyi gezerken hayal gücünüz kim bilir ne masallar üretir. Şatoyu andıran Bizans Kalesi Kormas'a ne demeli.Ya kartal yuvası Küfre kalesi. Her biri tarih anlatıcısı. Siirt ilinin Arkeolojik olarak sekiz tane sit alanına sahip olduğunu hatırlatırsak nasıl bir hazinenin içine düştüğünüzü daha kolay anlarsınız. Bilinmeyen bir zamanda yapılmış Ulu Camii, Veysel Karani Türbesi,İbrahim Hakkı Hazretlerinin Hocası İsmail Fakirullah için yaptırdığı türbe, Şeyh Muhammed   El Hazin Türbesi, Mor Yakup Kilisesinin harabeleri ve Hadervis Kilisesi kalıntıları ve Sultan Memduh Türbesi  inanç dünyanızı besleyecek önemli mekanlardır. Botan Çayı kenarındaki Billoris Kaplıcaları aktif bir şifa merkezidir. Siirt'in 17 km güneyinde konumlanmış bu termal cennet özel romatizmal hastalıklar ve sinirsel yorgunluklar için birebirdir. Bağırsak dolması Bumbar, Zerfet, Toraki, İmçerket ve Pırtike Siirt ilinin özgün ve güzel lezzetlerinden olmakla birlikte Büryan Kebabının ve Perde Pilavının üstüne yoktur. İki ya da üç saat kuyunun içinde pişen Büryan Kebabı ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız bir lezzettir.

Siirt Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento.com'dan arabanızı 2 dakika içinde online olarak kiralayabilirsiniz. Kaliteli hizmet veren Siirt Rent a Car şirketlerinin en uygun fiyatlı kiralık arabalarını hemen kiralayabilirsiniz. 


Siirt diyarında geçirdiğiniz güzel saatlerini hatıranızda daima canlı tutacak Jirkan Kilimini evinizin en görünür yerine asmalı ya da sermelisiniz.  Leziz yemeklerini memleketinize götüremeyeceksiniz ama Pervari Balını ve Siirt Fıstığını  bavulunuza yerleştirmeden sakın Siirt’ten ayrılmayın.Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Siirt DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Merkez, Siirt Havalimanı (SXZ),
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.