Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Siirt Siirt Havalimanı (SXZ) Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Siirt Siirt Havalimanı (SXZ)

Otorento.com, Türkiye’nin araç kiralama ağı olarak hizmet vermektedir. Siirt Havalimanı’nda uygun fiyatlı rent a car seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı olan Otorento'dan araç kiralamanın keyfini çıkartın. Siirt Havalimanı’nda online araba kiralama işleminizi 2 dakika içinde hemen gerçekleştirebilirsiniz. Otorento olarak, Siirt Havalimanı dahil olmak üzere Türkiye’nin 300’den fazla lokasyonunda kaliteli ve yerli araç kiralama tedarikçileri üzerinden hizmet veriyoruz. 


Şehre uzaklığı 14 km olan Siirt Havaalanı 1994 yılında açılmış olup,  o yıldan itibaren günümüze gelene kadar zaman zaman yapılan çalışmalarla genişletilmiş, pist uzunluğu arttırılmıştır. Yalnızca iç hat uçuşlarına açık olan Siirt Havaalanında, Türk Hava Yolları ve Borajet uçuş hizmeti vermektedir.Binlerce yıllık bir geçmişe sahip Siirt, gidip şehrin kültür mirasını gözlemlemek, tarihi mekanlarını gezmek, kutsal mekanlardan Hz. Veysel Karani Türbesini, İbrahim Hakkı Hazretlerinin Hocası İsmail Fakirrullah için yaptırdığı türbeyi ziyaret etmek  için sizleri bekliyor. 2012 yılında Avrupa'nın en iyi havayolu seçilen Türk Hava Yolları ya da Borajetin sunduğu imkanlarla Siirt'e ulaşmak çok kolay. İstanbul'dan sadece 2 saat 23 dakikalık ya da Ankara'dan sadece 2 saat süren bir uçuşla Siirt iline ulaşmanız mümkün.  Dicle Havzasına kurulu Siirt, damak tadınıza da eşsiz bir zenginlik sunar. Bakır tencerelerde pişen “perde pilavı” unutamayacağınız bir lezzettir. Kızgın kuyularda pişirilen “Büryan” Siirt iliyle özdeşleşmiş özel bir yemektir. Kara kovan Pervari Balı ise bütün sene çıkarıp çıkarıp yiyebileceğiniz adeta özel bir ilaçtır. Jirkan kilimleri kök boya ile evlerde üretilen bir sanat eseridir. Evinize otantik bir güzellik verir. Tiftiğin dokunmasıyla yapılan battaniye ve Siirt fıstığı ile bavulunuzu doldurduktan sonra otorento.com dan kiraladığınız arabanızla Siirt Havaalanının yolunu tutabilirsiniz. 


Siirt Havalimanı Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento.com'dan uygun fiyatlı araba kiralayabilirsiniz. Siirt Havalimanı Rent a Car şrketlerinden en kaliteli olanlarını Otorento.com çatısı altında bulabilirsiniz. 

İster iş için, ister ziyaret amaçlı gelmiş olun; Siirt’e gelmişken, bu güzel şehrin meşhur yerlerini ziyaret edip, meşhur lokantalarının yemeklerini mutlaka tadın. Siirt’in güzel insanlarının bir çayını içip, bu şehrin doğal ve tarihi güzelliklerine şahit olmanın keyfini çıkartın. Anadolu’nun candan ve sıcak insanlarının güler yüzü size iyi gelecektir. 


Otorento, Siirt’in güzelliklerini keşfetmenize araç olmaktan gurur duyar.

Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Siirt DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Merkez, Siirt Havalimanı (SXZ),
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.