Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Zonguldak Merkez

Yer altında bir kara elmascenneti olan Zonguldak , ormanları, yaylaları, mağaraları, gölleri, çağlayanları ile bir yeryüzü cennetidir. Karadeniz Ereğlisi ve Filyos mitolojiye de konuk olan antik yerleşim alanlarıdır.

İstanbul ve Ankara'da yaşayanlar, sadece 4 saat yol alarak günü birlik gidip Zonguldak'ı görebilirler. 

Camilerinin yanı sıra Halil Paşa Konağı, Asmazlar Konağı ve Cinci Hanı  görülmesi gereken tarihi değerlerdir. Kara elması bulan Uzun Mehmed anısına dikilen anıt ve çevresindeki park, tüm Zonguldak'a hakim olan bir tepenin üzerine kuruludur ve manzarası şahanedir. Ünü yurt dışına yayılmış Devrek Bastonları Zonguldak'ın özel bir değeridir.

Çettepe Fener Kulesi ve çevresi, Krispos Anıt Mezarı Zonguldak ilinin özel turistik yerlerindendir. Zonguldak araç kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan uygun fiyata kiralayacağınız arabanızla bu güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz. 

Haziran ayında düzenlenen Osmanlı çileği festivali ve Temmuz ayında düzenlenen Devrek Baston Festivali bu şehrin en önemli etkinliklerindendir.

Otorento.com Türkiye’nin araç kiralama ağı olarak hizmet vermektedir. Zonguldak rent a car seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı olan Otorento'dan araç kiralamanın keyfini çıkartın. Zonguldak'ta online araba kiralama işleminizi 2 dakika içinde hemen gerçekleştirebilirsiniz.Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Zonguldak DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Merkez, Zonguldak Havalimanı (ONQ),
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.