Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Kütahya Zafer Havalimani (KZR) Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Kütahya Zafer Havalimani (KZR)

Kütahya, Afyon ve Uşak illerinin ortak kullanımı için yapılan Zafer Uluslararası Havalimanı, Kütahya ilinin Altıntaş bölgesi Kuyucak köyünde kurulmuştur. Zafer Uluslararası Havalimanı,  Kütahya il merkezine 45, Afyonkarahisar il merkezine 55, Uşak il merkezine de yaklaşık 100 km uzaklıktadır.


Zafer Havalimanı Araç Kiralama için en uygun seçenekleri Otorento.com'da bulabilirsiniz. Otorento.com Zafer Havalimanı Rent a Car tarafından sunulan bol seçenek arasından kendinize en uygun aracı seçebilirsiniz. İster Yurtdışından memleketinize gelmiş olun, isterseniz bölgeye turist olarak gelmiş olun, sizin için en uygun Zafer Havalimanı Araba Kiralama fiyatları hazırladık. 


Türkiyenin 4. büyük havalimanı olan Zafer Havalimanı, 25 kasım 2012 tarihinde halkımızın hizmetine açılmıştır. Kütahya, Afyon ve Uşak illerinin havayolu taşımacılığını sağlayan Zafer Uluslararası havalimanı, Kütahya ve Afyonkarahisarın, Avrupa'nın ikinci, Dünya'nın yedinci termal zenginliklerine, Uşak ilinin tarihi zenginliklerine özellikle yabancı turistlerin ulaşması için önemli bir rol üstlenmiştir.  Uşak ilimizin tekstil ürünleri, Kütahya ilimizin çinileri, Afyon ilimizin lokumu Zafer Uluslararası Havalimanı sayesinde tüm dünyaya kolaylıkla ihraç edilebilecektir. Zafer Uluslararası Havalimanı 8 Ocak 2013 tarihinde ilk uluslararası uçuşunu da gerçekleştirmiştir. Zafer Uluslararası Havalimanı Engelsiz Havalimanı sertifikası almaya da hak kazanmıştır. Bölgesel Havalimanımız Zafer Uluslararası Havaalanı özellikle Belçika'da yaşayan vatandaşlarımız için ayrı bir sevinç kaynağı olmuştur.


Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Kütahya DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Zafer Havalimani (KZR),
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.