Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Tokat Tokat Havalimanı (TJK) Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Tokat Tokat Havalimanı (TJK)

380 metrekarelik bir alana yayılan Tokat Havalimanı, şehir merkezine 18 km uzaklıkta bulunmaktadır. Tokat Havalimanından Anadolu Jet ve Bora Jet ortaklığı ile haftanın her günü Ankara Esenboğa Havalimanına karşılıklı seferler yapılmaktadır.  Bora Jet ise Tokat Havalimanından haftanın beş günü İstanbul'a, üç günü ise Ankara'ya karşılıklı seferler düzenlemektedir.  


Tokat Havalimanı Rent a Car seçeneklerinin en bol olduğu Otorento.com'dan online olarak 2 dakika içinde araç kiralamanın keyfini çıkarın. Tokat Havalimanı Araç Kiralama için en uygun fiyatları Otorento.com'da bulabilirsiniz. 

Tokat Havalimanına büyük gövdeli uçakların inebilmesi için yeni bir havalimanı yapılması gündemdedir. 2013 yılı içinde yeni havalimanının temellerinin atılması beklenmektedir. Tokat’ın havayoluyla  Türkiye’nin başkenti Ankara’ya, kültür, sanat ve ticaret merkezi İstanbul’a bağlanması bölge halkı için büyük önem taşımaktadır. Hz. Beyazıt Bestami'nin ruhaniyetini taşımasının yanı sıra, Osmanlı minyatür mimarisinin örneği Serçe Sarayı, Komana Pontika Antik  Kenti, Sulusaray Sebastopolis Antik Kenti, Artova Yer altı Yerleşimi, Maşathöyük Çivi Yazıları, Hıdırlık Köprüsü ve dünyanın 8. Harikası olarak nitelendirilen Pazar Ballıca Mağarası, Tokat Havalimanına bir uçak bileti edinmeniz için sayabileceğimiz pek çok sebepten sadece bir kaçıdır.


Alternatif turizm olarak Çamiçi Yaylası ömrünüze ömür katacak, Karadenizin oksijenini ciğerlerinize taşıyacak bir mesire alanıdır.


Yeşilırmak, Kelkit Irmağı ve Çekerek Irmağının sularıyla bereketlenen Kazova ve Kelkit Ovalarına sahip Tokat ili, tarım alanında zengin bir ürün çeşidine sahiptir.


Türkiye’nin ilk şeker fabrikasının 1930’lu yıllarda Turhal’da kurulmasıyla sanayi gelişiminin başlatıldığı Tokat, bugünün Türkiye’sinde ekonomik, bölgesel, ticari avantajlarını çok iyi değerlendirip ileri teknolojiye sahip imalat yatırımlarının en fazla olduğu illerimizden biridir. Bu özelliğiyle Tokat şehri ticari maksatla gelen pek çok misafir ağırlamaktadır ve  Tokat Havalimanı şehre kolay ulaşım açısından tartışılamayacak bir öneme sahiptir.Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Tokat DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Tokat Havalimanı (TJK),
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.