Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Samsun Merkez

Samsun, Kurtuluş Savaşının başladığı 19 mayıs 1919 tarihiyle özdeşleşmiş şehrimizdir. Bu tarihin anısını ölümsüzleştirmek için Avusturyalı heykeltıraş Krippel’e yaptırılan anıt özel bir eserdir. Şaha kalkan atın üzerinde askeri üniformasıyla Atatürk, Kurtuluş Savaşı ruhunu benliğinizde uyandırır.

Kızılırmak ve Yeşilırmak nehirleri arasındaki verimli topraklara kurulan Samsun şehrinin tarihi ilk Tunç Çağına kadar uzanır. İkiztepe bölgesi, Tekkeköy Mağaraları arkeolojik eserler açısından zengindir. Efsaneye göre Terme ilçesinde yaşayan Amazonların anısına Batıpark’ta Amazon Köyü kurulmuştur. Samsun Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan kiraladığınız araçla Samsun'un güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz. 


Büyük Camii ve Hacı Hatun Camii gibi tarihi camilerin yanı sıra, Anadolunun fethi sırasında şehit olan İsa Baba Türbesi ziyaretçilerini derinden etkiler.


İçme ve kaplıcalar cenneti Samsun, doğal güzelliklerin hiç bozulmadan korunabildiği Kızılırmak Deltası ile  yılın her mevsiminde farklı güzellikler sunar.

Samsun Rent a Car seçeneklerinin en uygun fiyatlı olduğu Otorento'dan kiralık arabanızı 2 dakika içinde kolaylıkla online kiralayabilirsiniz. 

Samsun, Karadenizin en uzun kıyı şeritlerinden birine sahiptir ve denize girmeye uygun pek çok plajı vardır. Hem güzel plajlarını kullanabileceğiniz hem de Samsun’un doğal güzelliklerini görebileceğiniz bir gezi planı, Akdeniz tatiline bir alternatif olabilir. 

Otorento.com, Samsun'un güzelliklerini keşfetmenize araç olmaktan gurur duyar. Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Samsun DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Merkez, Samsun Havalimanı (SZF),
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.