Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Nevşehir Merkez

Tarihte Muşkara olarak bilinen şehir, Kapadokya bölgesinin merkezidir. Tarihi dokusu ile Dünya'nın her yanından ziyaretçi çekmektedir. Göreme, Avanos ve Ürgüp gibi tarihi ilçelerinin yanında Hacıbektaş gibi mistik mekanları barındırır. Turizmin yaygınlaşması ile birlikte artan otel sayısı ve aktiviteler, Nevşehir'in nüfusunu 300 Binin üzerine çıkarmıştır. Patates ve üzüm üretimi yaygındır. Nevşehir'de üretilen üzüm şarap yapımında da kullanılır.  Bunun yanında, çömlek ve halı kilim yapımı başlıca geçim kaynakları arasındadır. 

UNESCO Dünya Doğal ve Kültürel Miraslistesinde yer alan Kapadokya, kültür turizminin merkezidir. Termal turizmininalternatiflerinden biridir. Balonla seyahat için Türkiyede'ki tekdestinasyondur. Jeep safari için vazgeçilmez bir bölgedir.

Yer altında kurulmuş okulu, yaşamalanları, ahırları ile Derinkuyu yer altı şehri, yüksekliği 100 ile 150 metrearasında değişen ve her iki yanına yüzlerce kilise oyulmuş Ihlara Vadisi, peribacalarının en yoğun olduğu, rahiplere ilk dini seminerlerin verildiği ZelveBölgesi, kayalar içine oyulmuş kiliseleri, yemekhaneleri, dini eğitim mekanlarıile 1000 sene süren manastır hayatına şahitlik eden Göreme Açık Hava Müzesi vedaha neler neler...


Nevşehir'de araç kiralamak isterseniz, Otorento üzerinden işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz, aracınız otelinize kadar teslim edilir. Nevşehir'in keyfini çıkarmak için bir araca mutlaka ihtiyacınız olacaktır. 
Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Nevşehir DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Avanos, Merkez, Nevşehir Havalimanı (NAV), Ürgüp,
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.