Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Konya Merkez

Allah dostu Mevlana’nın ruhaniyetini taşına toprağına, hatta her zerresine yaydığı mukaddes bir şehirdir Konya. Avusturalya'dan  Amerika'ya, her ırktan, her dinden insanın hayallerini süsleyen Mevlana Müzesi, şehrin en özel emanetidir. Cilalı Taş Devri yerleşimlerini görebileceğiniz Çatalhöyük Kazı Alanı ile sekiz Anadolu Selçuklu Sultanının gömülü olduğu Alaaddin Camii, diğer ziyaret alanlarından yalnızca bazılarıdır. Şeb-i Arus törenlerinin içinizi huzurla coşturup taşırtan özel havasını solumak istiyorsanız Aralık ayında muhakkak Konya'da olmalısınız.

Anadolu'nun tahıl ambarı Konya'da araç kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan arabanızı kiralayın. Otorento'da, çok sayıda aracı bir arada ve uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. 

Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Konya DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Konya Havalimanı (KYA), Merkez, Tren Garı,
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.