Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Kastamonu Merkez

Kastamonu denince aklımıza  bir sürü güzellik gelir.  Anadolu'nun yüce dağı Ilgaz ve Milli Parkı, Küre Dağları içinde kalan Horma Kanyonu, kayalıklarında kartal, akbaba, atmaca, doğan  barındıran  Valla Kanyonu, cennetten bir fotoğraf karesi sergileyen ve ismi Cenevizlerden hatıra kalan Gideros Koyu, eşsiz güzelliğiyle Ilıca Şelalesi, güneşi sularından doğurup batıran İnebolu, bu güzelliklerin ilk sıralarında yer alır. Sekiz kilometrelik sahiliyle Cide ilçesi ve antik Ginolu Koyunun adını da anmadan geçemeyeceğiz.


Kastamonu Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento.com'dan araç kiralamanın keyfini çıkarın. Kastamonu Rent a Car için sunulan uygun fiyatlı arabalardan birini kiralayıp bu şehri keşfe çıkmaya başlayabilirsiniz. 


Kastamonu Konakları komşu konakların manzarası ve güneşi de düşünülerek yapılmış, dört yüz adet mimari tipoloji zenginliği sunan, geçmiş kuşaklardan devraldığımız gelecek kuşaklara aktarmamız gereken özgün eserlerdir.


Yaşam başlangıcının Paleolitik Döneme kadar gittiği Kastamonu ilinde Pompeipolis Antik Kenti eşsiz bir ören yeridir. Kastamonu Kalesi ilin en muhteşem yapıtıdır. Alt kısmı Bizanslılara üst kısmı Candaroğullarına aittir. İsmail Bey Külliyesi taş işçiliği açısından, Yılanlı Külliyesi ise Türk Süsleme Sanatı açısından görülmeye değerdir.  İki sene tazeliğini koruyan kuru sarımsağı, özellikle Taşköprü ilçesinin ürünüdür ve Taşköprü adını Roma dömenine ait köprüden alır. Kastamonu'nun kuzu kestanesi, sahil ilçelerinden tüm Türkiye'ye gönderilir. Kestane çiçeğinden üretilen kestane balının karaciğer hasarını önlemede oldukça etkili olduğu gözlemlenmiştir. 812 çeşit yemeğiyle zengin bir mutfağa sahip Kastamonu'da kendinizi adeta bir yemek şölenine katılmış hissedeceksiniz. Hindi veya tavuk etinden yapılan banduma yufka ve mutlaka taptaze etle yapılan Kuzu Biryan kebabını yemeden şehirden ayrılmayın.


Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Kastamonu DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Merkez,
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.