Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama KahramanMaraş Merkez

Kurtuluş Savaşının istiklal madalyası ile ödüllendirilmiş şehri Kahramanmaraş'ın ünü, dövme dondurmasıyla tüm dünyaya yayılmıştır. İç Anadolu, Doğu Anadolu, Akdeniz ve Güney Doğu Anadolu Bölgelerinin birleştiği noktada yer alan Kahramanmaraş, bu bölgelerin değişik iklim özelliklerinin hepsini taşıdığından çeşitli tabiat güzelliklerine sahiptir.2259 metre yükseklikteki Yavşan yaylası, sümbül ve karanfil kokuları içinden kaynayan sularıyla eşsiz bir güzelliktir. Kahramanmaraş araç kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan kiraladığınız aracınızla bu güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz. 


Dünyanın 8. Harikalığına aday Döngel mağarası ve çağlayanları, 7 adet kaynak suyuyla Koyunoluk Dağı ve hemen yakınındaki Tekir Yeşilgöz Mesire yeri ve Pınarbaşı Mesire Yeri tabiatın vücuda, ruha, göze sunduğu mucizelerdir. Böylesine doğal güzellik ve zenginlik tarih boyunca insanların ilgisini çekmiştir. Dulkadiroğulları Beyliğinden kalma camiler, hanlar ve çeşmeler, Osmanlı Dönemine ait camiler ve köprüler tarihi zenginliklerinden bazılarıdır. Kahramanmaraş rent a car seçeneklerinin en uygun fiyatlı olduğu Otorento'dan size en uygun arabayı seçip 2 dakika içinde online olarak kiralayabilir ve turunuza başlayabilirsiniz. 


Kahramanmaraş Germenicia antik kenti inanılmaz mozaikleriyle benzersiz bir sit alanıdır. Kahramanmaraşın zengin doğal güzelliklerinin yer altındaki karşılığı ise şifalı sularıdır. Zeytun Kaplıcası, Cela İçmesi, Ekinözü içmeleri en ünlülerindendir.
Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

KahramanMaraş DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Maraş Havalimanı (KCM), Merkez,
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.