Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Gümüşhane Merkez

Doğu Anadolu Bölgesi ve Karadeniz Bölgesi arasında yer alan ve tarihi ipek yolunun Trabzon'dan önceki son durağı olan Gümüşhane, adını zengin gümüş yataklarından alır. M.Ö. 3000 yıllarına uzanan tarihini, Sante Harabeleri ya da on bir ayrı arkeolojik sit alanını gezerken anlayabilir, Taşköprü yaylasında yenilen bir yemekle yaylalarının güzelliklerinin farkına varabilirsiniz. Zigana Kayak Merkezi, Aralık'tan Nisan başına kadar kış tatili için misafirlerini bekler.  Keşfedilmeyi bekleyen ayrı bir dünya olarak mağaraları Gümüşhane'nin topografik yapısının bir hediyesidir.  Doğu Anadolu Bölgesinin sert iklimine ve Karadeniz Bölgesinin nemli yapısına dağlarıyla karşı koyan Gümüşhane ender görülen farklı ılıman bir iklime sahiptir. Gümüşhane Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan uygun fiyatlarla araç kiralayabilir ve bu ilin doğal güzelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.


Otorento.com Türkiye’nin araç kiralama ağı olarak hizmet vermektedir. Gümüşhane rent a car seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı olan Otorento'dan araç kiralamanın keyfini çıkartın. Gümüşhane'de online araba kiralama işleminizi 2 dakika içinde hemen gerçekleştirebilirsiniz.Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Gümüşhane DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Merkez,
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.