Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Gaziantep Merkez

Gaziantep camileri, hanları, müzeleri, bakırı, baklavası, kutnusu, bir ayakkabı zanaatı olan yemenisi, bin bir çeşit yöresel yemeği ve şerbetleri ile çeşit çeşit zenginlikleri barındıran cennet bir şehirdir.  Çalışkan ve üretken insanların memleketidir. Gaziantep, Türkiyenin en gelişmiş 6. İlidir.


Gaziantep Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan kiraladığınız arabanızla gidebileceğiniz dünyanın en eski yerleşim yeri Dülük Antik Yerleşimi, Zeugma Müzesi, Bayazhan Müzesi, Bey Mahallesi ve Gaziantep Tarih ve Kültür Yolu, Kahramanlık Panoroması Müzesi, size Gaziantep medeniyetinin kökenlerini, ve cesur insanlarını tanıtacak. Buraları mutlaka görmelisiniz.


Emine Göğüş Mutfak Müzesini gezdikten sonra 32 çeşit kebaptan hangisini yemek istediğinize karar verebilirsiniz. Gaziantep lezzetin başkentidir. Binbir çeşit etli, yoğurtlu,sebzeli yemeklerini tadabilmek için en az üç gün bu şehirde kalmanız gerekir. Yöredeki şerbet zenginliğine Türkiye'nin hiçbir yerinde rastlayamazsınız. Karsanbaç, Tah, serinletici içeceklerin başında gelir. Çekinmeden için her biri şifa verir.


Bakırcılar Çarşısını, Almacı Pazarını, Zincirli Bedesteni gezdikten sonra, kiralık arabanızın bagajını, baharat ve fıstıkla, hediyelik bakır işleri ve Gaziantep'e özgü dokuma kutnu ile doldurduktan sonra Tahmiş Kahvesinde menengiç kahvesi için mola verebilir; burada eski kahve kültürünü yaşayabilirsiniz.


Bu şehirde geçirdiğiniz mutlu zamanların hatırası olarak Medusa Cam Eserleri Müzesinin bahçesinde kendiniz için bir eser yaptırmayı ihmal etmeyin. Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun anlatın benzersiz Gaziantepi eşe dosta. 


Gaziantep Araba Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan aracınızı kiraladığınızda kaliteli hizmet alırsınız. Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Vites
Marka


Seri


Oto Sınıfı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ (3 Araç Müsait Durumdadır.)
Burada listelenen araçlar ve fiyatları 25.08.2019 - 29.08.2019 tarih aralığı için geçerlidir. Farklı bir tarihte kiralama yapacaksanız sol tarafta yer alan Alış Tarihi/Saati -- İade Tarihi/Saati bilgilerini değiştiriniz ve "Yeniden Ara" butonuna tıklayınız.
Citroen - C Elysee - 1.6 HDI
195,90TL
783,58TL/4Gün
KDV DAHİL

5
D
5
M
2017
Boş
1000
Fiat - EGEA - 1.3 M.jet
195,90TL
783,58TL/4Gün
KDV DAHİL

5
D
4
M
2017
Boş
1000
Renault - Megane - 1.5 DCi Authentique
228,30TL
913,20TL/4Gün
KDV DAHİL

5
D
5
M
2017
Boş
1000

Gaziantep DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Gaziantep Havalimanı (GZT), Gaziantep Otogar, Merkez,
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.