Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Elazığ Merkez

Elaziz ya da şimdiki adıyla Elazığ, Doğu Anadoluya yolunuz düşerse bir araba kiralayıp baştan başa gezmeniz gereken bir şehirdir. Tarihi Harput Kalesini, Artuklulardan kalma Ulu Camii, Akkoyunlu hükümdarının annesi için yaptırdığı Sara Hatun Camiini, Osmanlı devri camilerinden güzel bir örnek olan Kurşunlu Camiini, Süryani Meryem Ana Kilisesini, Osmanlı mimarisi tarihi hamamlarını, şifalı kaplıcasını ve tabii Hazar Gölünü kiraladığınız bir araba ile gezebilirsiniz.

Elazığ Doğu Anadolunun bir cazibe merkezidir. Bu güzel şehrin tarihi yerlerini gezebilir, av mevsiminde avlanabilir, baraj göllerinde balık tutabilir, kamp yapabilir, Kışın Sivrice Hazarbaba’da kayak yapabilirsiniz. Fırat nehrinin sularını toplayan Türkiyenin en büyük yapay göllerinden olan Keban baraj gölü de bu ilimizdedir. Kiralayacağınız bir araçla bu şehri mutlaka gezmenizi tavsiye ediyoruz.

Elazığ Araç Kiralama için Otorento'yu tercih edin, en ucuz fiyatlarla en yeni arabaları kiralayın. 


Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Elazığ DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Elazığ Havalimanı (EZS), Merkez,
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.