Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Edirne Merkez

Osmanlı İmparatorluğu'nun en önemli kentlerinden olan Edirne, Mimar Sinan'ın gözbebeği eseri Selimiye Camii ile taçlandırılmıştır. Mimar Sinan’ın ustalık eserim dediği yapıtı anlatmaya kelimeler yetmez. II. Beyazıd tarafından yaptırılan, küçüklü büyüklü yüze yakın kubbeyle örtülü olan külliye kültür tarihimiz açısından çok önemlidir. Rüstem Paşa Kervansarayı bir mimarlık harikasıdır ve 1972 yılında restore edilerek otel haline dönüştürülmüştür. Başarılı görülen bu restorasyonla Ağa Han Mimarlık Ödülünü almıştır. Selimiye Arastası, Deveci Hanı, Bedesten, Adalet Kasrı ufkunuzu genişletecek kendine hayran bıraktıracak önemli tarihi şaheserlerdir. 


Edirne rent a car seçeneklerinin en uygun fiyatlı olduğu Otorento.com'dan aracınızı 2 dakika içinde kiralayıp Edirne'yi keşfe çıkmaya başlayabilirsiniz. 


Edirne Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento.com üzerinden kiralayacağınız aracınızla Meriç nehri, Tunca nehri, Ergene nehri üzerindeki Osmanlı mimarlarının adeta bir açık hava sergisi olan köprülerden geçmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Kentsel Arkeoloji Parkı, Makedonya Surları, kilise, sinagog binaları ile Edirne, her metrekaresinde, tarih boyunca insanlığın ilgi merkezi olduğunu hatırlatır.


Müzeleri, anıtları, konakları, sivil mimarisi ile Edirne olağanüstü bir kenttir. Yüzyıllardır süregelen tarihi Kırkpınar güreşleri Tunca nehrinin suladığı, Sarayiçi mesire yerinde gerçekleştirilir. Haziran ayı sonu, Temmuz ayı başında yapılan Kırkpınar Yağlı Güreşlerinin seyri ve ortamın atmosferi farklı bir deneyimdir. Söğütlük mesire yerleri, IV. Mehmet Av Köşkü ve Gala Gölü Milli Parkı Edirnenin doğal güzelliklerinden sadece birkaçıdır.


Otorento.com Türkiye’nin araç kiralama ağı olarak hizmet vermektedir. Edirne rent a car seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı olan Otorento'dan araç kiralamanın keyfini çıkartın. Edirne'de online araba kiralama işleminizi 2 dakika içinde hemen gerçekleştirebilirsiniz.


Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Edirne DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Edirne Otogar, Merkez,
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.