Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Çorum Merkez

M.Ö.(6000 -3000) li yıllara dayanan tarihsel zenginliği ile bir açık hava müzesi olan Çorum, bakır işlemeciliği, leblebisi, Osmancık ve Kargı pirinci ile meşhurdur. Cadde ve sokaklarının temizliğine başka yerde zor rastlarsınız.

Otorento'dan kiraladığınız arabanızla mesire yerlerine, Çatak Tabiat Parkına, yaylalarına, kaplıcalarına gitmeli, tarihi Osmancık Koyunbaba Köprüsünün üzerinden geçmelisiniz. Leblebi, bakır eşya ve Karahacip belgesinin kilimlerini arabanıza yüklemelisiniz. Keşkek, Çatal aşı ve İskilip dolması ise midenize yüklemeniz gereken eşsiz Çorum lezzetleri.


Otorento.com Türkiye’nin 
araç kiralama ağı olarak hizmet vermektedir. Çorum rent a car seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı olan Otorento'dan araç kiralamanın keyfini çıkartın. Çorum'da online araba kiralama işleminizi 2 dakika içinde hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Çorum DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Merkez,
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.