Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Merkez Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Balıkesir Merkez

Altınoluk, Ayvalık, Erdek, Edremit, Burhaniye, Gönen Cunda ve Avşa. Bu isimleri duyup da yüzünde tebessüm oluşmayan, gönlünde neşe hissetmeyen olur mu? Otorento sizi Marmara ve Egenin melez güzeli Balıkesir'le tanıştırıyor. Barışın, sağlığın, güzelliğin simgesi zeytin ağaçlarının gölgesinde ulaşacağınız birbirinden güzel kıyılar ve kıyı kenarlarındaki şirin yerleşim alanlarıyla, sayısız mesire yerleri ve arkeolojik sit bölgeleriyle, Karesi Beyliği ve Osmanlı döneminden kalan tarihi eserleriyle, Balıkesir gezilecek görülecek yerlerin başında gelir. 


Manyas Kuş Cenneti ve oksijen deposu Kaz Dağları Milli Parkını da bağrında taşıyan bu eşsiz kent, kaplıcalarıyla da şifa merkezi olmuştur.  Sıcak mineralli suyun verdiği şifa yanında bir de soğuk ve tuzlu suyun metabolizmayı hızlandıran, gençleştiren haliyle tanışmak isterseniz Ayvalık Sarımsaklı plajından ya da Cunda adasından denize girebilirsiniz. Böylelikle Temmuz sıcağında kutup soğuğunu iliklerinizde hissederek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.


Binbir çeşit bitkinin kokusu burada kolonya yapılarak şişelerde saklanır. Evinize giderken alacağınız zeytinyağı ve zeytin sinilerinin yanına çeşit çeşit kolonya şişelerini ve kutu kutu Hoşmerimleri sıralarken, Yağcıbedir halılarının gönlünü kırmayın; bir tane edinmeden Balıkesir’e veda etmeyin.  Yıllarca sizin hatta torununuzun evini ısıtacak bir sanat eserini uygun bir bedelle edinmenin keyfiyle Otorento'dan kiraladığınız arabanızla yuvanıza kavuşun.  


Balıkesir araç kiralama seçeneklerinin en uygun fiyatlı olduğu Otorento.com bu toprakları keşfetmenizin aracı olduğu için haklı bir gurur duyar.


Otorento.com Türkiye’nin araç kiralama ağı olarak hizmet vermektedir. Balıkesir rent a car seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı olan Otorento'dan araç kiralamanın keyfini çıkartın. Balıkesir'de online araba kiralama işleminizi 2 dakika içinde hemen gerçekleştirebilirsiniz.


Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Balıkesir DİĞER ARAÇ KİRALAMA LOKASYONLARI

Akçay, Ayvalık, Balıkesir Otogar, Bandırma, Burhaniye, Edremit, Edremit Havalimanı (EDO), Erdek, Merkez,
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.