Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

    Kıbrıs Havalimanı Araç Kiralama

Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati

35.158333 33.491667

MERSIN
Kıbrıs Ercan Havalimanı
Kıbrıs Havalimanı Araç Kiralama, Kıbrıs Havalimanı Rent a Car, Kıbrıs Havalimanı Araba Kiralama

Kıbrıs Barış Harekatının 20.07.1974 tarihli 1. Gününde şehit düşen Pilot Binbaşı Fehmi Ercan’nın adını taşıyan Ercan Havaalanı konumu itibariyle Kıbrısın her noktasından kolayca ulaşılabilr durumdadır. Sade mimarisiyle dikkat çekmekle beraber her bakımdan en üst düzey teknolojiyle bezenmiştir. Günlük 100 sefer sayısına ulaşan uçuşların 20-25 tanesi İngiltere şehirlerine aittir. Ercan Havaalanına düzenli tarifeli seferler düzenleyen hava yolları Türk Hava Yolları , Anadolu Jet, Atlas Jet, Onur Air ve Pegasus Hava Yollarıdır. 

Kıbrıs Havalimanı Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan araba kiraladığınızda havalimanında karşılanırsınız. Kıbrıs Havalimanı Rent a Car için en uygun fiyatlı çözümleri Otorento'da bulabilirsiniz.Farklı Bir Lokasyondaki Araç Kiralama Seçenekleri için Tıklayınız.
Sayfayı Paylaş
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.