Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

    Kıbrıs Araç Kiralama

Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati

35.166667 33.366667

MERSIN
Kıbrıs

Kıbrıs Araç Kiralama, Kıbrıs Rent a Car, Kıbrıs Araba Kiralama, Kıbrıs Kiralık Araba


Kıbrıs her Türkün kalbindeki özel vatan. Sezar’ın Kleopatra'ya hediyesi, Türklerin cenneti. Beşparmak dağlarının kucakladığı tapınaklar, kaleler, Ortaçağ eserleri ve Salamis antik kenti zengin tarihinin yansımalarıdır. Güneşte parıldayan sahilleri göz kamaştırır. Haritasına bakmanız dahi yüreğinizi ısıtır. Masmavi bir denizin ortasında yemyeşil bir saha ve bu sahanın içine dağılmış kahverengi dağ blokları.


Kıbrıs Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan alacağınız uygun fiyatlı bir kiralık araç ile Kıbrıs'ı baştan başa keyifle dolaşmaya başlayabilirsiniz. 


Verimli toprakları, yaprağını dökmeyen zengin portakal ve mandalina ve zeytin  ağaçları ile her daim yeşil ve Akdeniz ikliminin sunduğu imkanlar sayesinde doğal olarak yetişen 1900 çeşit çiçeğiyle her daim rengarenk. Kıtalar arası göç eden kuşları barındırmasıyla cıvıl cıvıl.


Kıbrıs Rent a Car için en yeni araçları bulabileceğiniz Otorento'dan aracınızı kiraladığınızda içiniz rahattır. Çünkü, kaliteli hizmet alacağınızdan eminsinizdir. 


Haziran ve Temmuz ayları festival zamanıdır. Uygun fiyatlı gece kulüpleri, kalitede Türkiye tatil yörelerindeki mekanlarla yarışır. Mutlaka hatırlatmamız gereken ve alışık olmadığınızda sorun oluşturabilecek bir durum var. Türkiye'den farklı olarak Kıbrısta trafik soldan akar. Otorento'dan kiralayacağınız araçların direksiyonu sağ tarafta olacaktır. Dilerseniz özel şoför de talep edebilirsiniz. Ama Hellim peynirini bolca tedarik etmelisiniz ki Türkiye'de eşe dosta da ikram edebilesiniz.


Kıbrıs Havalimanı Araç Kiralama için tıklayınız...Farklı Bir Lokasyondaki Araç Kiralama Seçenekleri için Tıklayınız.
Sayfayı Paylaş
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.