Müşteri Hizmetleri +90 216 386 5512 +90 530 969 3695
   Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
Atatürk Hava Alanı Araç Kiralama
Sabiha Gökçen Araç Kiralama
       

    Otorento.com un Farki Nedir?

 1.      Otorento.com’da, uygun fiyatla araba kiralarsınız. Çünkü, Otorento.com yüzlerce araba kiralama firmasının rekabet halinde olduğu ilk ve tek araç kiralama ağıdır.


 2.      Otorento.com’da kiralayacağınız aracın özelliklerine siz karar verirsiniz. Çünkü, web sitemizde gördüğünüz ve özelliklerini beğendiniz kiralık araçlar hizmetinize sunulur.


 3.      Otorento.com’da yepyeni bir aracın sürüş keyfini yaşarsınız. Çünkü, Otorento.com'da yer alan araçlar en fazla 3 yaşındadır. Kiralayacağınız arabanın model yılını ekranda görebilirsiniz. 


 4.      Otorento.com’dan en kaliteli hizmeti alırsınız. Çünkü, tedarikçilerimiz Rentoquality adını verdiğimiz kalite testlerimizi başarıyla geçmişlerdir.


 5.      Otorento.com’da fikirleriniz değerlidir. Çünkü, araç kiralama şirketlerinin ratingini siz belirlersiniz.


  Şimdi bunların her birini detaylandırmak istiyoruz. 


  1.       Otorento Sizin İçin En Uygun Fiyatlı Arabayı Bulur

  Birçok yerde, ucuz araba kiralama, ucuz araç kiralama, ucuz oto kiralama şeklinde ilanlara rastlamışsınızdır. Çoğu kez bu şirketleri aradığınızda, ya o araç siz aramadan hemen önce kiralanmıştır ya da belirtilen fiyatların uzun dönemli kiralamalar için olduğunu öğrenirsiniz. Çoğu firma bu durumda size uygun olmayacak başka öneriler ile gelir. Birkaç yeri aradıktan sonra ve epey zaman kaybettikten sonra, ya başlangıçta gördüğünüz fiyatların çok üzerinde fiyatlarla bir araç kiralar ya da araç kiralamaktan bile vazgeçebilirsiniz. Bu şekilde hem zaman ve para kaybedersiniz hem de sinirleriniz yıpranmış olur. 

  Otorento’da hizmet kalitesinden emin olduğunuz araçları kiralarken fiyatları da karşılaştırma imkanınız var. Seçtiğiniz özelliklere uygun ve belirttiğiniz dönem için müsait kiralık araçlar en ucuzdan en pahalıya olacak şekilde sıralanır. Bu araçlar arasından sizin için fiyatı en makul olanı seçip hemen kiralayabilirsiniz. Bu araç vardı yoktu derdiniz de olmaz. Otorento ile birlikte, kapı kapı dolaşıp uygun bir kiralık araç arama derdine son veriyoruz.

   

  2.       Otorento’da Beğendiğiniz Arabayı Kiralarsınız, Benzerini Değil !

  Araç kiralama sektöründe yaygın bir yaklaşım olan "bu araç ve benzeri" şeklindeki yaklaşımı kırmaya çalışıyoruz. Bu yaklaşımın temel nedeni, araçların önceki müşterilerden geç dönmesi veya kaza yapması durumunda birebir aynı aracın müşterilere teslim edilmesinin garanti edilememesidir. Otorento olarak, müşterilerimizin tercih ettiği aracın birebir aynısını teslim etmek için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Müşteri anketlerimizde %95 oranında ayı aracı teslim etmeyi başarabildiğimizi görüyoruz. Eğer aynı aracı veremeyecek durumda isek mutlaka ya muadilini ya da bir üst sınıf aracı ücret farkı almadan teslim ediyoruz.     

  3.       Otorento’dan Yeni Araç Kiralarsınız !

  Genellikle kiralık araçlar çok fazla kilometre yapar. Zaman içinde araçlar yıpranır ve yenilenmesi gerekir. Eski bir araç kiraladığınızda, yolda kalmanın zaman maliyetine bir de sinirlerinizin yıpranması eklenir. Bu nedenle yeni ve bakımı yapılmış araç kiralamak önemlidir.

  Otorento portföyünde 3 yaşından genç ve düzenli bakımı yapılmış araçlar bulunur. Bunun bilincinde olarak, yepyeni bir araç sürmenin keyfini yaşayacağınızı bilirsiniz. Araçlar 3 yaşını geçtiğinde portföyden çıkarılır ve yerine yenileri konur. Otorento.com'da aracın model yılını da ekranınızda görebilirsiniz. 

   

  4.       Otorento’da Alacağınız Hizmetin Kalitesi Bellidir !

  Araç Kiralama şirketlerinin hizmet kalitesi birinden diğerine önemli farklılıklar gösterir. Bu nedenle herhangi bir araç kiralama şirketinden yapacağınız kiralamalarda, alacağınız hizmetin kalitesinin bir garantisi yoktur.

  Otorento’nun rentoquality adını verdiği ve tüm üye işyerlerine uyguladığı bir kalite sistemi vardır. Yalnızca bu kalite sistemine uygun hareket eden araç kiralama şirketleri Otorento’ya üye olabilir. Rentoquality sayesinde,  Otorento’da yer alan araç kiralama şirketleri sürekli müşteri memnuniyeti açısından kontrol edilir. Dolayısıyla, alacağınız hizmetin kalitesinden emin olarak Otorento’dan araç kiralar ve rahat edersiniz.

   

  5.       Otorento’da Firmaların Notunu Siz Verirsiniz !

  Çoğu kez yılda ancak bir ya da birkaç kez araç kiralamaya ihtiyaç duyarsınız. Kaliteli bir araç kiralama şirketi bulduysanız şanslısınız. Ancak, her zamankinden farklı bir lokasyonda araç kiralamak gerektiğinde, yeniden bir değerlendirme yapmanız ve en uygun araç kiralama şirketini bulmanız gerekir.

  Otorento’da, araç kiralama firmalarını siz değerlendirirsiniz.Siz de aracınızı kiraladıktan sonra, aldığınız hizmet için rating verebilir ve iyi hizmet veren şirketlerin ayrışmasına katkıda bulunabilirsiniz. 

Kars'ta da araba kiralamaya başladık. Otorento ailesi büyüyor. 
Online Araç Kiralama
Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.  Araç Kiralama Fırsatları